INTERNAT

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW ZAMIESZKAŁYCH W INTERNACIE 2018 R.
W dniu 26 kwietnia br. odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów zamieszkałych w internacie. Przy tej okazji nie zabrakło miłych wspomnień oraz wzruszeń z czteroletniego pobytu w placówce. Na koniec abiturientom wręczono upominki oraz była okazja do wspólnych pamiątkowych zdjęć mieszkańców z dyrekcją i wychowawcami internatu. Życzymy Wam powodzenia!

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn 2018 w internacie
Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn były okazją do wspólnego świętowania młodzieży zamieszkałej w internacie. Zarówno dziewczęta, jaki i chłopcy wzajemnie obdarowali się upominkami w postaci słodyczy oraz życzeń. Mieszkańcy pamiętali również o dyrekcji, wychowawcach i pracownikach internatu. Oczywiście, nie mogło zabraknąć także pamiątkowych zdjęć.

Walentynki 2018 w internacie
Walentynki to dobra okazja, aby okazać drugiej osobie wyrazy sympatii i uczucia. Z tej okazji w internacie odbyło się spotkanie, w którym młodzież miło bawiła się wraz z gośćmi z Brazylii, Turcji i Ukrainy. Po kolacji przy świecach i nastrojowej muzyce został rozstrzygnięty wśród dziewcząt i chłopców konkurs walentynkowy, a później mieszkańcy internatu rozegrali mecz bilarda z przybyłymi gośćmi z zagranicy.

Wigilia 2017 w internacie
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbyło się w internacie symboliczne spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli mieszkańcy internatu i zaproszeni goście. W czasie uroczystości cytowane były przez młodzież słowa ewangelii o narodzeniu Pana Jezusa, które przeplatano śpiewem kolęd. Później przyszedł czas na życzenia świąteczne i łamanie się opłatkiem. Spotkanie zakończyło się kolacją wigilijną.

Andrzejki 2017 w internacie
W ostatnim dniu miesiąca listopada odbył się w internacie bal andrzejkowy przebierańców. Każdy uczestnik imprezy miał okazję przebrać się w strój według swojej fantazji. Zabawa potraktowana była z przymrużeniem oka, w której wychowawcy dali przykład wychowankom w pomysłowości dobranych strojów. Andrzejki przebiegły w wesołej atmosferze.

WP 20171130 003