PLAN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
rok szkolny 2022/2023
Lp. |
Nazwisko i imię nauczyciela
|
Przedmiot | Dzień | Godzina | Nr gabinetu |
1 |
Banaś Anna
|
biblioteka |
środa | 13:00-13:45 | 18 |
2 |
Baryła Henryk |
zajęcia praktyczne |
piątek | 13:15-14:00 | warsztaty |
3 |
Błachaniec Mariusz |
w-f |
wtorek | 14:05-14:50 | 10 |
4 |
Bogaczyk Bożena |
biblioteka |
poniedziałek | 14:15-15:00 | 207 |
5 |
Ćmikiewicz Robert |
zajęcia praktyczne |
poniedziałek | 8:00-8:45 | warsztaty |
6 |
Gierczak Małgorzata |
przedmioty gastronomiczne, hotelarskie, fizyka, biologia | czwartek | 14:50-15:35 | 6i |
7 |
Gralak Arkadiusz |
w-f |
poniedziałek | 15:00-15:45 | 10 |
8 |
Grelewicz Gabriela |
język niemiecki |
czwartek | 10:45-11:30 | 109 |
9 |
Horżaniecka Aneta |
informatyka |
poniedziałek środa piątek |
7:45-8:00 | 202 |
10 |
Horżaniecki Ryszard |
informatyka |
środa | 11:35-12:20 | 202 |
11 |
Horżaniecki Zbigniew |
zajęcia praktyczne |
poniedziałek | 8:00-8:45 | warsztaty |
12 |
Idkowiak Sylwia |
język polski |
czwartek | 13:15-14:00 | 114 |
13 |
Jakubiec Małgorzata |
przedmioty zawodowe reklama |
środa | 11:35-12:20 | pokój nauczycielski |
14 |
Jankiewicz-Kotomska Wioletta |
biologia |
czwartek | 14:05-14:50 | 209 lub 105 |
15 |
Jankowiak Marcin |
język angielski |
czwartek | 8:50-9:35 | 211 |
16 |
Jaśniewska Elżbieta |
przedmioty gastronomiczne, hotelarskie |
czwartek | 14:50-15:35 | 5i |
17 |
Kącka Małgorzata |
zajęcia rewalidacyjne |
piątek | 15:00-15:45 | pokój nauczycielski |
18 |
Kowalska Katarzyna |
historia |
czwartek | 11:35-12:20 | 23 |
19 |
Muszyńska Anna |
produkcja roślinna |
środa | 13:15-14:00 | 105 |
20 |
Ossowska Agnieszka |
język angielski |
czwartek | 13:15-14:00 | 110 |
Lp. |
Nazwisko i imię nauczyciela
|
Przedmiot | Dzień | Godzina | Nr gabinetu |
21 |
Oszustowicz Andrzej
|
nauka jazdy |
wtorek | 14:00-14:45 | warsztaty |
22 |
Pabian Władysław
|
religia |
czwartek | 8:50-9:35 | 25 |
23 |
Paluch Aneta |
matematyka internat |
poniedziałek | 10:45-11:30 | pokój nauczycielski |
24 |
Pilska Kamilla
|
przedmioty zawodowe reklama, język niemiecki |
wtorek | 14:05-14:50 | 206 |
25 |
Przyszlak Jan |
zajęcia praktyczne |
czwartek | 14:00-14:45 | warsztaty |
26 |
Ratajczyk Katarzyna |
psycholog |
czwartek | 16:30-17:15 | 8i |
27 |
Sadko Andrzej |
EDB internat |
poniedziałek | 14:00-14:45 | internat |
28 |
Sobocińska Daniela |
język angielski |
wtorek | 11:35-12:20 | 107 |
29 |
Stupnicka Wioleta |
pedagog szkolny |
wtorek | 13:00-13:45 | 4 |
30 |
Stykowski Stanisław |
matematyka |
środa | 12:25-13:10 | 112 |
31 |
Tarka Dariusz |
internat |
poniedziałek | 8:00-8:45 | internat |
32 |
Tomaś Alicja |
język niemiecki, przedmioty zawodowe |
piątek | 12:25-13:10 | 108 |
33 |
Warcholińska Jolanta |
przedmioty gastronomiczne, hotelarskie, chemia | czwartek | 14:50-15:35 | 6i |
34 |
Werda Katarzyna |
produkcja zwierzęca |
wtorek | 8:50-9:35 | 102 |
35 |
Wester Małgorzata |
język polski |
środa | 14:00-14:45 | 25 |
36 |
Zatoński Marcin |
przedmioty zawodowe rolnicze |
poniedziałek | 8:00-8:45 | warsztaty |
37 |
Zator-Skórska Joanna |
plastyka internat |
piątek | 14:15-15:00 | 16 |
38 |
Zychowicz Dorota |
biblioteka | czwartek | 14:15-15:00 | 207 |
39 |
Zygmunt Dorota |
geografia |
piątek | 10:45-11:30 | 26 |